MOVACOLOR, GELİŞTİRDİĞİ YAZILIM İLE ÜRETİM TAKİBİNİ KOLAYLAŞTIRIYOR

MOVACOLOR, geliştirdiği SQL veri tabanlı MC Smart hammadde takip yazılımı ile tüm gravimetrik dozajlama cizalarıyla haberleşmeyi sağlıyor.

Devamını Oku
RUS EFSANESİ LADA`NIN GELİŞİ MART SONUNA KALDI

Rusya`nın en önemli otomobil markası Lada`nın geçtiğimiz ay yeniden Türkiye`ye gelmesi bekleniyordu ancak beklenen olmadı. Lada`nın distribütörü Sever Oto, siparişleri geç vermeleri nedeniyle bir gecikme yaşandığını ve ilk partinin mart ayı içerisinde Türkiye`de olmasını beklediklerini söyledi. Aracın fiyatı da belli oldu.

Devamını Oku
PLASTİK VE KİMYA SEKTÖRÜNDE BÜYÜME HIZLANDI

Yarattığı katma değer ve sağladığı istihdam ile sanayide hızlı bir gelişim içinde olan plastik ve kimya sektörü temsilcileri, her iki sektöründe son yıllarda önemli bir gelişim gösterdiğini söyledi. Plastik ve kimya sektörünü geleceğe taşıyacak olan stratejinin, `Ar-Ge` olduğu görüşü belirtildi.

Devamını Oku
CASPER AKILLI TELEFONLARINI TÜRKİYE`DE ÜRETECEK

Casper 2018 yılı içinde Türkiye`de ilk ayağını başlatacağı akıllı telefon üretiminin tamamını önümüzdeki senelerde Türkiye`de gerçekleştirmeyi planlıyor.

Devamını Oku
İŞ YERİNİZE DÜZEN GETİRECEK PLASTİK ARAÇ-GEREÇLER

Başta hırdavat ve inşaat malzemeleri satışının yapıldığı nalbur, yapı market gibi perakende mağazaları olmak üzere pek çok işletmede tercih edilen plastik kutu ve kasalar; ürünlerin saklanması, taşınması ve teşhir edilmesi amacıyla sıkça kullanılan ekipmanlardır.

Devamını Oku
PLASTİK KAPLAMASIYLA DİKKAT ÇEKEN YENİ NOKIA AKILLI TELEFONU

Günümüzün çılgın bir hızla büyüyen akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan Finlandiya merkezli firma Nokia, android tabanlı modellerini hızla genişletiyor. Daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen Nokia ürünleri için kendisine gelişmekte olan ülke pazarlarını seçiyor. Alternatiflerine göre oldukça uygun fiyatlı bir model tasarlayan teknoloji devi, ürünü yakın zamanda tanıtmaya hazırlanıyor. Nokia 1 ismi ile duyurulan modeli tüketiciler büyük ihtimalle önümüzde ki Mobil Dünya Kongresi`nde görebilecekler.

Devamını Oku
ALTIN FİYATLARI YÜKSELİYOR

Altın fiyatları, doların sert düşüş sonrası sakin seyretmesi ile birlikte 4 ayın en yüksek seviyesi yakınında tutundu. Altının gram fiyatı güne yükselişle başlamasının ardından 165 lira ile tarihi zirvesinin hemen altında işlem görüyor.

Devamını Oku
LONDRA`DAKİ BİR MAĞAZA 60.000 PLASTİK ŞİŞEYİ 3D PRİNTER İLE DÖNÜŞTÜRDÜ

Plastik sektörünün olmazsa olmaz alanlarından biri de dekorasyondur. Her gün farklı alternatifler görmek mümkün. Ancak İç mimarlık için sürdürülebilir tasarım çözümlerine rastlamak pek kolay değil. Hep daha lüks, daha dekoratif şeyler arayan tasarımcılar haliyle müşterilerinin karşısında yeniden değerlendirmek yerine hep yeni malzemeler kullanmayı tercih ediyor.

Devamını Oku