Valens Endüstri

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : Valens Endüstri
  • Yetkili : Valens Endüstri
  • İşletme Türü : Limited
  • Yıllık Ciro : 1.500.000 TL ve Üstü
  • Çalışan Sayısı : 5 - 10
İletişim Bilgileri
Adres
  • İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mah. Pik Dökümcüler San. Sitesi. TEM 34 No: 27/188 34306 Başakşehir / İstanbul

Grundfos Pompa San.Tic.Ltd.Şti. firmasının Yetkili Servisi olarak pompa sektöründe, akış kontrol sistemleri konusunda etkinlik gösteren Valens Endüstri , iş deneyimi, tecrübe ve bilgi birikimine sahip çalışanları ile birçok işletmeler için satış öncesi ve satış sonrası çözümler üretmektedir. 

Şirketimiz, Valens Endüstri ilkesi olan “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim ve ihtiyaç duyabileceği pompa ve elektrik motoru onarımları, montaj, revizyon, periyodik bakım, servis hizmeti ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Konusunda deneyimli Valens Endüstri, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyim ve tecrübelerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemlerin kurulmasını ve enerji tasarrufu sağlamasını amaç edinmiştir.

Grundfos Pompa San.Tic.Ltd Şti. firmasının bünyesinde uzun yıllar sektör tecrübesi edinmiş, eğitim görmüş mühendis ve teknisyenlerden oluşan Valens Endustri teknik destek ekibi, 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile satış ve satış sonrasında daima müşterilerinin yanındadır.

Grundos Yetkili Servis

 

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.