KOL SAATLERİ ,HEDİYELİK SAATLER, SAAT MODELLERİ ,SAATİNMODA

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : SAATİNMODA
  • Yetkili : RECEP AKÇAY
  • İşletme Türü : Şahıs
  • Yıllık Ciro : 50.000 TL ve Altı
  • Çalışan Sayısı : 1 - 5
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Tel : 05372495801
  • Telefon : 0212 963 63 52
  • Mail : saatinmoda@yandex.com
  • Web Adresi : saatinmoda.com.tr/
Adres
  • Şişli Ergenekon Cd. 34377 İstanbul Şişli / İstanbul

Dünyaca ünlü saat markalarının temsilciliğini yapan firmamız, kaliteli hizmet anlayışının herkese ulaşabilmesi amacıyla online satışlara tüm hızıyla devam etmektedir. Saat tutkunlarının beğenisine sunulan zengin saatinmoda koleksiyonları, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ve moda trendlerine uygun olarak seçilir. İthalatçısı olduğumuz markaların en yeni ürünleri dünya ülkeleriyle eş zamanlı olarak web sitemiz üzerinden satışa sunulur.

 

Uluslararası pazarlama stratejilerine uygun olarak Türk tüketicilerini dünya markalarıyla buluşturmayı hedefleyen hizmetlerimiz, her zevke hitap eden zengin bir koleksiyona sahiptir.saatinmoda.com.tr;

Özgün tasarımları

* Kaliteli ürün yapısı

* Seçkin markaları ve

* Online alışveriş imkanıyla sektöre yeni bir soluk katmayı başarmıştır.

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma anlayışımız, içerik kalitesinden ödün vermeden dijital platforma taşınmıştır. En iyi ürüne, en hızlı şekilde, en uygun fiyat avantajı ve ödeme seçeneğiyle sahip olmak isteyenler için hazırladığımız kullanıcı dostu arayüze sahip sitemiz üzerinden siz de yeni bir saat sahibi olabilirsiniz.

 

Sahip olduğu ticari değerlere bağlı kalan ancak günümüz teknolojilerinden destek alarak daha geniş kitlelere ulaşmak isteyen firmamız, satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet anlayışıyla pek çok markayı tek çatı altında buluşturur. Kaliteli ürün ve kesintisiz hizmet anlayışını bir arada tüketici tercihine sunan online hizmetlerimiz, her geçen gün gelişerek daha yaygın bir kullanıcı sayısına ulaşmayı hedefler.

 

Neden SaatinModa?

 

Gelişen teknolojilerden destek alan firmamız, alışverişini online platformlar üzerinden yapmak isteyen tüketicilere yeni bir seçenek sunar. Her zevke ve bütçeye uygun kol saatleri, tutkusundan vazgeçemeyenler için özel olarak hazırlanır. Oturduğu yerden keyifli bir deneyim yaşamak isteyen müşterilerimiz için hazırladığımız sitemiz size sadece alışveriş imkanı değil, tarzınızı şekillendirme fırsatı sunar.

 

Türkiye'nin her yerine bedava kargo imkanı ile hizmetlerimiz her yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşır. Kredi ve banka kartları üzerinden kolay bir şekilde tamamlanacak ödeme işlemleri, 0 orijinal ürün garantisiyle sunulur. Verilen siparişler 24 saat içinde kargoya hazır hale getirilir ve verilen adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Kararsız müşterilerimiz için hazırladığımız kategorilere ek olarak;

* Yeni ürünler

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.