Mirza Mühendislik

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : Risk Değerlendirmesi
  • Yetkili : Fatih Şahin
  • İşletme Türü : Şahıs
  • Yıllık Ciro : 50.000 TL ve Altı
  • Çalışan Sayısı : 1 - 5
İletişim Bilgileri
Adres
  • 1550.cadde Çiğdem Çankaya / Ankara

Mirza Mühendislik & Danışmanlık olarak Risk Değerlendirmesi ile raporlanması ve Acil Durum Planı hazırlama çalışmalarını konularında uzman, Bakanlık sertifikalı uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İşyerinizin risk grubuna ve çalışan sayınıza göre en uygun çözümleri ilgili mevzuat hükümleri doğrultusunda yapıyoruz.

 

Kurumumuz olarak Risk Değerlendirmesi ve Acil Durum planları konusunda

 

a) ilgili yönetmeliklerde belirtilen para cezalarına muhatap olmamanız için,

b) bu konuda ilgili yaptırımlarla karşılaşmamanız için ve

c) tehlike ve riskleri önceden görüp; maddi ve manevi kayıpların azaltılması için buradayız.

 

6331 sayılı İş Güvenliği Kanununun 10. ve 30. maddeleri gereği ve 29.12.2012 tarihli İş Sağlığı ve Güvenliği Risk Değerlendirmesi yönetmeliğine göre birden fazla çalışanı olan apartmanlardan sitelere, mağazalardan lokantalara, atölyelerden fabrikalara; ticari taksiler dahil tüm taşımacılık sektörüne; ofislere, kreşlere, kargo acentelerine, eczanelere kısacası tüm sektörler için RİSK DEĞERLENDİRMESİ yapmak veya yaptırmak zorundadır.

 

İlgili yönetmeliklere göre firmada risk değerlendirmesinin yapılmadığı saptanırsa uygulanacak ceza miktarları çalışan sayısına ve tehlike sınıfına göre değişmekle birlikte 2018 yılı için 4.641 TL'den başlıyor 13.923 TL'ye kadar artıyor.

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.