Osmanlı Boya

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : Osmanlı Boya - Jotun Boya
  • Yetkili : Hasan Yılmaz
  • İşletme Türü : Şahıs
  • Yıllık Ciro : 50.000 TL ve Altı
  • Çalışan Sayısı : 1 - 5
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Tel :
  • Telefon : 0 212 605 06 03
  • Mail : info@osmanliboya.com.tr
  • Web Adresi : osmanliboya.com.tr
Adres
  • Atatürk Bulvarı Esenkent - Bahçeşehir Yolu Parkcity D Blok No : 5  Esenyurt / İstanbul

Osmanlı Boya ve Kimya, kurulduğu günden bu yana dekoratif iç ve dış inşaat boyaları , sanayi boyaları , epoksi ve diğer zemin kaplama sistemleri üzerine uzmanlaşmış ,bünyesinde JOTUN , KÖSTER bayiiliği de dahil bir çok seçkin markanın bayiiliğini barındıran ,inşaat sektöründeki uluslar arası yenilikleri yakından takip eden,profesyonel ve eğitimli uygulama ekipleri olan, güçlü referanslara sahip yapısıyla çözüm ortaklığına dayalı, müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurulu ve başarı çitasını hep bir adım yukarıya taşımayı hedeflemiş bir firmadır.


MİSYONUMUZ

Bizi anlatan, tanımlayan bir bütünsellik olan misyonumuz sektördeki güçbirliğinin uzun ve güvenilir bir geçmişle bütünleşmesidir. Ülkemizin ticaret ve sanayi geçmişi içerisinde büyük bir deneyime sahip, istikrarlı bir şekilde büyümüş, bilgi birikiminin ışığı altında sektörde yeni bir yapılanmanın gücüdür ve bu yapılanmanın temel taşlarından olan bayimiz de çağın ticari gereklerine uygun bir modelle başarılı olması ve bizimle birlikte olanların fabrikalar, yapı marketler ve grosmarketler karşısında satın alma, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar çağdaş ve modern bir görünüm ile rekabet edebileceği ortamda var olmasının sağlanmasıdır.

 

VİZYONUMUZ

Vizyon anlayışımız, bazı temel yaklaşımları esas almaktadır. Bunlar; verimlilik, kararlılık, yaratıcılık ve yenilikçiliktir. Tüm çalışanlarımız ile bu çağdaş vizyonun gerçeğe dönüşmesi için inanç balılığı ile birbirine bağlı, iş ahlakı ile toplumsal kabul görmüş değerlere sahip, çalışkanlıkla örnek olabilecek bir durumda olmalıdır. Vizyonumuz, geleceğimizin somut bir görüntüsüdür. Bizim küresel normlu bir kurum olmamız, yani çağdaş ve dünyalı olmamız, katılımcı, kurumsallaşmış bir işletme kültürü oluşturmamız vazgeçilmez şarttır. Türkiye'de bilinen bir firma olmak, kaliteli ürün sunmak, yani toplam kaliteyi gerçekleştirmek, sektörde öncü olmanın vermiş olduğu güçle birleşme, yön gösterme, karizmatik ve lider bayimizle her alanda büyümek vizyonumuzun temelidir. Bilgiye, beceriye ve gelişmeci düşünceye sahip insan kaynağımız, vizyonumuzun misyonumuz olmasını sağlayacaktır

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.