Uvc Hava Temizleme Cihazları

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : Lukas Güvenlik Teknolojileri ltd.şti.
  • Yetkili : Karolin Yücecan
  • İşletme Türü : Limited
  • Yıllık Ciro : 300.000 TL - 600.000 TL
  • Çalışan Sayısı : 1 - 5
İletişim Bilgileri
Adres
  • Koşuyolu Cad. No:25 B Bakırköy / İstanbul

2012 yılında kurulan Lukas Güvenlik Teknolojileri sektöründe her geçen gün sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin önde gelen firmalarının güvenliğini sağlayan Lukas Güvenlik Teknolojileri, her geçen gün artan kadrosu ve referansları ile güçlenmekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni çözüm ortakları edinmektedir.

 

Satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına destek sağlayan Lukas Güvenlik, üst düzey organizasyonlarda da kiralama hizmetleriyle görev almıştır. Özellikle, X-Ray paket kontrol cihazları, Kapı ve El Tipi Metal Arama Dedektörleri, Bariyer grubu ürünlerinin kiralama hizmetlerini sunan firmamız bu anlamda tüm bu ürünleri kendi bünyesindeki stoğu ile bir arada sunabilecek güçlü bir yapıya sahiptir.

 

2017 yılından bu yana Techik marka  X-Ray paket kontrol cihazlarının Türkiye Distribütörlüğünü yürüten firmamız, 2020 yılından itibaren ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon ürünlerinde de müşterilerine kaliteli ve uygun çözümler sunmaya başlamıştır. UVC sterilizasyon cihazları üretimi noktasında 10 yıllık deneyimi olan ve bu alanda IUVA (Uluslararası Ultraviyole Derneği) standartlarında üretim yapmakta olan yerli üreticimizin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktayız.

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.