livada teknik

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : livada teknik
  • Yetkili : Ahmet LİVADA
  • İşletme Türü : Şahıs
  • Yıllık Ciro : 50.000 TL - 100.000 TL Arası
  • Çalışan Sayısı : 1 - 5
İletişim Bilgileri
Adres
  • Sarıcapaşa Mahallesi Şifa Mektep Sok. No: 27 Akan 12 Orkun Apt. No: 1 EDİRNE MERKEZ / Edirne

Edirne makine tamir usta

  Makine tamirleri alanından uzman olan kişilerin yapması gereken bir işlemdir. Bu sebeple makine arızalarınızı ve bakımını yaptıracağınız firmanın uzman kişiler ile çalışması gereklidir. En çok arızalanan elektrikli alet olan beyaz eşyalar, tamiri ve bakımı için alanında uzman kişiler tarafınca incelenmelidir. Sizde Edirne makine tamir usta ve bakım işlemleriniz için Livada firmasına başvurabilirsiniz.

 

  Livada Teknik küçük ev aletleri, beyaz eşya, klima kurulumu ve TV kurulumu gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmetlerimizin hepsi uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır. Klima ve TV bakımı ve kurulumu da yapan Livada Teknik firması, Edirne makine tamir usta bakımından en çok tercih edilen firmalar arasındadır.

 

   Beyaz eşyalar oldukça yüksek maliyetlidir ve bir evin olmazsa olmazlarıdır. Bu sebeple eşyalarınızın belirli aralıklarla bakımını yaptırmanız daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Belirli aralıklar ile bakımı yaptırılan beyaz eşyalar daha az arızalanmaktadır ve her zaman tam performans sergilemektedir. Ancak bu bakımı yaptıracağınız firmanın bu sektörde tecrübeli ve güvenilir olması oldukça önemlidir. Bu sebeple firmaların müşteri yorumları sizin için en iyi yol gösterici olacaktır. Livada Teknik firmasının Edirne makine tamir usta ve bakım işlemleri ile ilgili müşteri yorumlarına, Livada Teknik internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde uyguladığımız birçok işleminde fotoğrafları ve çalışma saatleri de mevcuttur. Livada Teknik firması için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bu sebeple firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

 

  Firmamız alanında uzman kişiler ile iş birliği yapmaktadır ve evinizdeki her türlü elektronik alet için bakım ve tamir işlemleri gerçekleştirmektedir. Tüm bu imkanlardan ve Edirne makine tamir usta için tek yapmanız gereken Livada Teknik firması ile iletişim kurmaktır. 

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.