EMMEGI

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : EMMEGİ ALUMİNYUM ÜRÜNLERİ
  • Yetkili :
  • İşletme Türü : Limited
  • Yıllık Ciro : 1.000.000 TL - 1.500.000 TL
  • Çalışan Sayısı : 1 - 5
İletişim Bilgileri
Adres
  • Emmegi Türkiye OFFİCE: Çobançeşme mah. Sanayi cad. No:44 NİSH İstanbul D Blok / 94 Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul SHOWROOM:Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Oto Sanayi Sitesi, Ünal İş Merkezi, 22. Sok. No.21 İkitelli. 34365 Başakşehir-İstanbul https://www.facebook.com/emmegiturkey/?fref=ts Bahçelievler / İstanbul
Emmegi kalitesi ve sahada çalisan uzman kadrosu ile olusturulan sinerji sayesinde aluminyum ve PVC piyasasinin beklentileri tam olarak karşilanmaktadir.

Emmegi Türk, Emmegi Grup’un bölgedeki varlığını pekiştirmek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. Bugün Emmegi, İstanbul’un kalbinde bulunan şubesindeki showroomunda, özellikle endüstride eşsiz bir Emmegi gerçeği yaratan, CNC alüminyum işleme merkezi ve çift kafa kesim makineleri ile müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Emmegi geniş ürün yelpazesindeki pencere makineleri ile tüm üretim hattındaki, özel hazırlanmış yazılım ve taşıma çözümlerini, tasarımdan satışa kapı, pencere ve giydirme cephe projeleri üreten firmalara sunmaktadır.

Her ihtiyaca cevap verecek şekilde sunulan çözümler, Emmegi kalitesi ve sahada çalışan uzman kadrosu ile oluşturulan sinerji sayesinde alüminyum ve PVC piyasasının beklentileri tam olarak karşılanmaktadır.

Türkiye bugün en dinamik pazarlardan biri ve Emmegi Türk, Emmegi Grup’un gerçekten inandığı geniş perspektifli yatırımları temsil etmektedir.
Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.