Ltd. Şti.

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : Emek Bilgisayar
  • Yetkili : Ömer Demir
  • İşletme Türü : Limited
  • Yıllık Ciro : 50.000 TL ve Altı
  • Çalışan Sayısı : 5 - 10
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Tel :
  • Telefon : 03124251803
  • Mail : emek@emekbilgisayar.com.tr
  • Web Adresi : emekbilgisayar.com
Adres
  • Selanik Cad. No: 72/16 Kızılay/Ankara Çankaya / Ankara
Firmamız  1995 yılında Emek Bilgisayar ve Müh. Ltd. Şti. adıyla  Ankara 'da kurulmuştur..
Etkin satış ve pazarlama stratejileri yanında ,Konularında Yetkin Teknik Servis personelimizle işletmelere ve kurumlara yazılım ve donanım alanında paket çözümler sunmaktayız

Firmamız 21 yıldır Network teknolojileri,Server sistemleri ve Tüketim ürünlerinde doğrudan üretici firmalarla birlikte çözüm üreterek çalışma prensibini ilke edinmiştir.

HP, IBM, FUJİTSU SIEMENS, DELL, ASUS, TOSHIBA, CANON, OKI, EPSON,CASPER LEXMARK, FORTIGATE, CYBEROAM,DELL SONICWALL, RUCKUS, BROTHER,TINA SECURITY, LENOVO, EPSON, ONCAM gibi donanım üreticileri ile birlikte Donanım çözümlerinin yanında MICROSOFT,AUTOCAD,ZWCAD ,NETCAD,ADOBE ,LINK ,TREND MICRO,ESET,KASPERSKY ,SENTEZ ,PRIMAVERA gibi yazılım üreticileri ile birlikte de yazılım çözümleri sunmaktadır.

Firmamız   deneyimli satış ,eğitim kadrosu ve güçlü teknik alt yapısıyla, müşterilerine sorunsuz ve anında destek vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine ilke  edinmiştir.

Web bölümümüzde Hosting ,Domain ve E-ticaret ,web sitesi tasarımı ve programlama ile birlikte kurumsal ve kobi  müşterilerimize e-mail hizmetleri sunmaktayız.

Teknik Servis bölümümüzde Server kurulumları ve yönetimi,profesyonel kablosuz internet kurulumları,Profesyonel 360° kamera kurulumları, Her türlü Notebook ,Lcd monitör tamiri ,Lazer ve Nokta Vuruşlu Yazıcı  Tamiri,Data kurtarma ,Yedekleme hizmetleri,Yapısal kablolama ve Kamera güvenlik hizmetleri gibi teknik hizmetlerini  rahatlıkla gönül huzuru ile güvenle  temin edebilirsiniz.

Biliyoruz ki hayatta en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeylerden biri güvendir. Bunun için Emek Bilgisayar olarak sizlerin güvenini sarsmamak için kendimizi  geliştirip sürekli yenilemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki “Başarılar, destek alınan noktanın sağlamlığına bağlıdır.” 

Zamanın ve güvenin ne kadar önemli olduğunu bilen seçkin Kurumlar , Kobiler ve son kullanıcı müşterilerimiz  ; Sizleri de en kısa zamanda aramıza bekliyoruz.

Saygılarımızla

EMEK Bilgisayar ve Müh.San.Tic.Ltd.Şti

Ömer DEMİR
Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.