Dalaman Havalimanı Transfer-Dalaman Havaalanı Ulaşım Hizmeti

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : Dalaman Havalimanı Transfer-Dalaman Havaalanı Ulaşım Hizmeti
  • Yetkili : Mustafa Şimşek
  • İşletme Türü : Limited
  • Yıllık Ciro : 50.000 TL - 100.000 TL Arası
  • Çalışan Sayısı : 20 ve Üstü
İletişim Bilgileri
Adres
  • altıntas mah gazi bulv. no 83/B Dalaman / Muğla

Martı Transfer Muğla  ve çevresinde havalimanı, otel veya belirtilen herhangi bir noktadan istenilen herhangi başka bir noktaya profesyonel şöförümüz eşliğinde, konforlu  özel vip araçlarımızla, vip taşımacılık ve Dalaman  Havalimanı Transferi konusunda memnuniyet garantisi veren iddialı bir taşımacılık şirketidir.Şirketimiz 22 yıllık  birikimiyle sizlere en ekonomik fiyatlara kaliteli profesyonel Dalaman Havaalanı özel ulaşım hizmetleri sunuyor.

Dalaman Havalimanı Taksi Transfer hizmetleri sunarak başladığımız kişiye özel ulaşım servislerimiz de  hizmetlerimizi kaliteli, güvenli ve aynı zamanda ekonomik fiyatlarla sunmayı başardık. Hedefimiz tüm Muğla bölgesi tatil beldelerine şu anda olduğu gibi 24 saat ve daima son model vip araçlarla en iyi hizmeti verebilmeyi sürdürmektedir.

Dalaman Havaalanı transfer şirketleri arasında rekabet çok fazladır.Dalaman Havalimanı transfer firmaları arasında öncü firma  olarak yerimizi almış bulunuyoruz.Dalaman Transfer hizmetlerimizde firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vererek çok fazla ilgi görmüştür.

En ekonomik fiyatlara kaliteli Dalaman Transfer hizmetleri vermeyi hedefledik. Bizde tam buna göre yatırımlar yaparak araçlarımızın gider maliyetlerini düşünerek sıfır araçlar ile çalışmanın çok daha ucuz ve kaliteli olduğunu keşfettik.

 Turizm Vizyonumuz: Deneyimimiz, kaliteli, hızlı ve titiz çalışmalarımız ile yaratıcı ve uzman ekibimizle uluslararası standartlarda ülkemizin turizm penceresinde açılan örnek şirket olma yolunda ilerlemek.
Tecrübe, yaratıcılık ve detaylara dayalı; kaliteli, dakik, güvenilir, ekonomik ve etkili çözümleriyle hizmetlerimizde katma değer yaratmak, sektörün gelişimine katkıda bulunmak.

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.