CONSEPT TASARIM MİMARLIK OFİSİ

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : CONSEPT TASARIM MİMARLIK OFİSİ
  • Yetkili : CONSEPT TASARIM
  • İşletme Türü : Şahıs
  • Yıllık Ciro : 50.000 TL ve Altı
  • Çalışan Sayısı : 1 - 5
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Tel :
  • Telefon : +90 532 566 59 53
  • Mail : consepttasarim@yandex.com
  • Web Adresi : concepttasarim.com/
Adres
  • Oruç Reis Mahallesi, Giyim Kent 9. Sokak. NO: 27/A, 34230 Esenler / İstanbul / TÜRKİYE Esenler / İstanbul

Günümüz standartlarına uygun kaliteli ve şık mekân tasarımlarına sahip olmak her müşterimizin hakkıdır. İş yeri ve mağazalar müşteri memnuniyetini de getirir. Bu bağlamda 2015 yılından beri İstanbul’da hizmet veren Concept tasarım mimarlık ofisimiz 3 boyutlu iç ve dış mekân projelerini titizlikle üretiyor, uyguluyor ve sizlere teslim ediyor. Aklınızdaki ve hayalinizdeki tüm uygulamaları tadilat öncesinde siz değerli müşterilerimize 3 boyutlu programlar kullanarak çiziyor ve gösteriyoruz.

 

Bunun sonucunda beğenmediğiniz kısımlar tekrardan tasarlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Firma olarak yaptığımız en iyi uygulamalardan birisi de bilgisayar programları sayesinde siz değerli müşterilerimizin hayalindekileri ekrana aktarmaktır. Burada amaçladığımız hizmet, siz değerli müşterilerimizin mağaza ve dükkanları için en iyi olanı belirlemektir. Yürüttüğümüz projeleri titizlikle ve özveriyle çalışarak geliştiriyoruz. Tadilat öncesinde dükkanlarının iç kısımları ölçülüyor ve buna uygun mobilya konumları belirleniyor.

 

Kullandığımız Autocad, 3D Max, Lumion, Photoshop programları sayesinde mobilyalarınız ve seçimleriniz birebir aynı ölçülerde simüle edilerek çiziliyor. Projenin en önemli kısmı olan tasarım da bu sayede hız kazanıyor ve uygulama öncesi düzeltme payı bırakıyor. Siz değerli müşterilerimizin bizlere verdiği bilgi ve betimlemeler sayesinde şık tasarımlar uyguluyoruz. 2015 yılından beri müşterilerimizin memnuniyetine ve mekanlarının şıklığına değer veriyoruz ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

 

Sizler de İstanbul’da bulunan mağaza ve ofisleriniz için bizlerden bilgi ve randevu alabilirsiniz. Gelin beraber iş yerlerinizi daha da modern ve şık bir görünüme kavuşturalım. Ekibimizde çalışan ve alanında tecrübeli elemanlarımız ile isteklerinizi hayalde bırakmıyoruz. Sizler için firmamız en iyi tasarımı ve dizaynı yapıyor.

 

Concept tasarım mimarlık ofisi çağın gerektirdiği en önemli teknolojileri de araç olarak kullanarak projelerini üretiyor ve uygulamaya sokuyor. İç mekanlar, yaşam alanları, mağazalar, kafeler ve villalar olmak üzere hemen hemen her yapı için proje geliştirebiliyoruz. A’dan z’ye tüm önemli ayrıntılar bizler sayesinde titizlikle yapılıyor ve sizlere hazır bir şekilde teslim ediliyor. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızı arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Sizler de kaliteli tasarımlar ve uygulamalar için Concept mimarlık tasarım ofisini seçin ve memnun kalın.,

HİZMETLERİMİZ

BAYAN GİYİM MAĞAZA DEKORASYONU

ERKEK GİYİM MAĞAZA DEKORASYONU

ÇOCUK GİYİM MAĞAZA DEKORASYONU

3D PROJE TASARIM VE MODELLEME

PROJE TAKİP VE MİMARLIK

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.