celalettin karaslan

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : atılım güvenlik
  • Yetkili : celalettin karaaslan
  • İşletme Türü : Şahıs
  • Yıllık Ciro : 150.000 TL ve 300.000 TL
  • Çalışan Sayısı : 1 - 5
İletişim Bilgileri
Adres
  • Tandoğan Mahallesi Buhara Caddesi No:16/B SİNCAN /ANKARA Sincan / Ankara

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için güvenlik sektöründe sürekli yatırım yaparak Güvenlik Kamera sektöründe öncü bir kuruluş olmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi elektronik markalarını bünyesinde barındıran güvenlik kamerası alanında küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor, müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet veriyor.

Atılım Güvenlik Kamerası ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, dünya teknoloji alanında saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil ediyor, küresel oyuncularla iş birlikleri ve ortaklıkları bulunuyor.

Güvenlik kamera firmamız yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtıyor. Güvenlik kamerası  sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor, sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ,teknolojiyi kullanarak ve korniş  sektöründe uzun yıllardır bulunmasından kaynaklı insan yaşamını kolaylaştırmak daha kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üretmek hedefiyle yönetiliyor.

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.