akbrella şemsiye

Genel Bilgiler
  • Firma Adı : akbrella şemsiye san. ve tic. a.ş
  • Yetkili : ali aktaş
  • İşletme Türü : Anonim
  • Yıllık Ciro : 1.500.000 TL ve Üstü
  • Çalışan Sayısı : 20 ve Üstü
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Tel : 05322516654
  • Telefon : 02125464658
  • Mail : veysel@akbrella.com
  • Web Adresi :
Adres
  • Yarımburgaz Mahallesi, Atataürk Caddesi, No:44 Küçükçekmece / İSTANBUL Küçükçekmece / İstanbul
2016 yılına yeni modelleriyle hazırlanan Akbrella şemsiye firması, ışıklı istem bahçe şemsiyesi modelleri ve yandan gövdeli her yöne ayarlanabikir ahşap şemsiyelerde değişiklikler yapılmıştır.
 Firma ürünlerine 2 yıl kullanım garantisi vermektedir, siparişlerde hazır stoklu ürünler 48 saatte kullanıcısına yetiştirilmektedir, hazırda bulunmayan şemsiye siparişleride 7 ila 10 içerisinbde 
üretilip müşterilerine ulaştırılmaktadır.
 Ahşap yandan gövdeli güneş şemsiyelerinin her boyutundan krem renk kumaşlı stoklarda mevcuttur, İstanbul içi kurulum firma tarafından bedelsiz yapılmaktadır.
 Kendi çevresinde dönebilen bu şemsiyelerin ebatları şöyldir, 300x300cm, 350x350cm, 300x400cm ölçülerindedir.

Cafe tipi teleskopik sistemli güneş şemsiyelerine 4 kol led aydınlatma ve 4 kol ısıtıcılaar takılabilecek nitelikte elektirik dınanımlı bahçe şemsiyelerinin üretimleri başlamıştır.
Cafe tipi teleskopikal lare şemsiye ölçüleri şöyledir, 300x300cm, 350x350cm, 400x400cm, 500x500cm, 600x600cm boyutlarında olup yuvarlak ölçü ise 700cm çapına kadar üretim yapılmaktadır.
 Firma Küçükçekmece mağazasında tüm ürünlere ait demo örnekleri sergilemektedir, görmek isteyen kişilerin mesai saatlerinde gitmeleri durumunda randevu almalarına gerek yoktur.
Firmanın güncel sitesi  “Semsiye-US”  https://www.semsiye.us adresinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Büyük boyutlarda ısı ve yağmur suyu geçirmeyen Akbrella markalı güneş şemsiyelerini firmadan kredi kartınızla taksitli satın alabilir veya https://www.akbrella.com online sitelerinden
ürün siparişinde bulunabilirsiniz.
 Firma web sayfasında büyük şemsiye fiyatları sürekli güncel tutmakta ve ürülerle ilgili tüm teknik detaylarını fiyat listesinde müşterilerine sunmaktadır.

Akbrella şemsiye, bahçe mobilyaları modelleri zengin çeşitli her zevke uygun ürünleri https://www.akbrella.com.tr web sitesinden Bonus kartınızla 3 ay vadeli vade farkı almaksızın alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün skalası arasında bahçe şemsiyeleri, cafe şemsiyeleri, teras şemsiyeleri ve havuz şemsiyelerinin yanı sıra ahşap masa, ahşap sandalye, ahşap tabure, ahşap koltuk, ahşap salıncak gibi ağaçtan yapılmış ürün seçenekleri oldukça çeşitli ve zengindir.
Günümüzün trendinde beğeni ile tercih edilip kullanılan cafe mobilyası, rattan masa sandalye, rattan şezlong, rattan salıncak gibi yeni nesil bahçe mobilyası çeşitlerinin de renk seçeneklerini bulabilirsiniz.
Firma ürünlerinin bir çok modeline 2 yıl kullanım garantisi, 10 yılda yedek parça teminini garantisi sunmaktadır.
Küçükçekmece İstanbul merkezli firma Türkiye'nin 81 iline ürün sevk etmekte olup cazip fiyatları sayesinde yurt dışına teleskopik güneş şemsiyelerinin satışını kendi markası altında ''AKBRELLA'' etiketi ile sağlamaktadır.
Firma telefonu: 0212 5464658 numaradan her türlü bilgi için arayan müşterilerini bilgilendirmektedir.

Nerede ? Aşağıdaki haritadan konumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.